Wielkimi krokami zbliża się czas prezentów. Obojętnie czy odwiedza Was Gwiazdor, Mikołaj czy Dzieciątko, coś pod choinką lub w skarpecie zostawi. Dziś zabawię się w pomocnika Gwiazdora i zaproponuję Wam zestaw prezentów idealnych dla pasjonatów dwóch kółek. Oczywiście nie myślę o profesjonalistach, bo tym trudno dogodzić, więc dla nich najbezpieczniejszym prezentem będą rowerowe skarpetki. Natomiast dla tych, którzy po prostu uwielbiają jazdę na rowerze w mieście i w plenerze, jest mnóstwo gadżetów, które sprawią im (nam) wiele radości. Oto kilka propozycji ode mnie.

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Jeżeli w nie klikniesz i dokonasz zakupu otrzymam od sklepu prowizję.

Książki

Na pierwszym miejscu oczywiście książki, bo jak rowerowy maniak nie jeździ, to uwielbi czytać o rowerach. Przede wszystkim polecam Jak rowery mogą uratować świat, VELO City i Być jak Kopenhaga, ale jako prezent świetnie sprawdzi się również Rowerem na szczyt czy Naprawa i konserwacja rowerów dla bystrzaków.

Gadżety rowerowe

Ciekawym prezentem będzie zabawny rowerowy gadżecik – Rower na palce lub plakat o tematyce rowerowej.

Wyposażenie roweru

Sakwy rowerowe to idealny prezent dla wszystkich, którzy używają rowerów na co dzień i w drodze do lub z pracy robią zakupy, ale także dla tych, którzy lubią długie rowerowe wyprawy.

Dzwonki rowerowe. Mnóstwo super kolorów, bardzo przystępne ceny. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do świątecznej paczki. 

Prawdopodobnie każdego, kto kocha swoje dwa kółka ucieszy także zestaw naprawczy, który można wozić w koszyku na bidon lub pompka automatyczna.

No i na koniec jeszcze lampki rowerowe, aby oświetlały zimowe przejażdżki, bo jak dobrze wiemy, bywa z tym różnie 😉

Udanych prezentów!