Rowerowe Sygnały / Biblioteczka / Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dni

Szlaki rowerowe Polski. 70 najpiękniejszych tras na jeden i na kilka dni

Daniel Sienkiewicz, Aleksandra Szczepańska
Szlaki rowerowe Polski
Ocena (4.6 / 5)

Infrastruktura turystyczna dla rowerzystek i rowerzystów w Polsce stale ewoluuje, jednak już dzisiaj możemy być dumni z tego, co już osiągnęliśmy, przynajmniej w niektórych województwach. Trasy rowerowe oferują niezapomniane przygody, doskonałe treningi oraz świetne możliwości spędzenia czasu z rodziną.

Na pewno, że bez względu na poziom doświadczenia na rowerze, odnajdziesz tutaj trasę, którą pokochasz i z której będziesz wracać z uśmiechem na twarzy. A opcji do wyboru jest mnóstwo! Przewodnik oferuje 70 propozycji tras zarówno długich, jak i krótkich, oraz wycieczek rowerowych. Każda z nich zawiera praktyczne wskazówki, kod QR do mapy i śladu GPS, zdjęcia oraz bogactwo inspiracji i interesujących miejsc.

Autorzy to para rowerowych podróżników, znana jako duet Loverowi. W swoich przygodach cenią sobie poczucie wolności i niezależności, a próbują to osiągnąć przemierzając Polskę i Europę na jednośladach z sakwami. Za nimi dwie duże wyprawy: 58 dniowa przez Europę i 78 dniowa przez II Rzeczpospolitą, podczas których nie zapomnieli o „duchu wycieczki”. Swoimi podróżami dzielą się w filmach na Youtube, w mediach społecznościowych czy podczas spotkań podróżniczych. Z uśmiechem wspominają występy na gdyńskim festiwalu Kolosy – nominacja w kategorii Podróż Roku 2022. 

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Wyślij mailem

Sprawdź, gdzie kupić

Otrzymuję prowizję od każdego zamówienia zrealizowanego za pośrednictwem poniższych linków, tak więc korzystając z nich i kupując w poniższych księgarniach pomagasz mi promować idę rowerowych i przyjaznych miast. Z góry bardzo dziękuję 👋

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydawnictwo:

Bezdroża

Liczba stron:

360

Data wydania:

16-04-2024

ISBN:

9788328906464
Ocena (4.6 / 5)
REKLAMA

Newsletter

Rowerowo-miejskie wiadomości z kraju i ze świata prosto na twoją skrzynkę.

Newsletter