Podziel się

Rowerowe Sygnały / Artykuły / Aktualności / Kross Rental chce wypożyczyć w tym roku 10 razy więcej rowerów niż w 2020

Kross Rental chce wypożyczyć w tym roku 10 razy więcej rowerów niż w 2020

Najem rowerów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, bo z powodu pandemii, firmy szukają dla swoich pracowników innych benefitów niż karnet na siłownię czy basen. Obecnie, jeszcze przed startem sezonu, trwają rozmowy z kilkudziesięcioma firmami. Kross Rental planuje także rozszerzenie swoich usług, między innymi o montaż dodatkowych stojaków oraz ładowarek dla rowerów elektrycznych.

Zainteresowanie firm wynajęciem rowerów jako benefitu dla pracowników jest ogromne. Plan na ten rok zakłada, że do wynajmu dla firm trafi kilka tysięcy rowerów. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają rowery wraz z pakietem ubezpieczeń, serwisem i akcesoriami. W ten sposób polscy pracownicy mogą dojeżdżać do swoich miejsc pracy bez korków, stresu i straty czasu na szukanie miejsca parkingowego. Co więcej, dbają też o zdrowie i kondycję w czasie pandemii. KROSS Rental planuje zaangażowanie się w ustawianie dodatkowych stojaków rowerowych przy budynkach biurowych oraz instalowanie ładowarek elektrycznych dla rowerów, wraz z jednym z operatorów energii w Warszawie.

– Kross Rental zawojował rynek. Nasza propozycja okazała się świetnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy, by w ramach benefitów pracowniczych, ich ludzie mogli w zdrowy, aktywny i bezpieczny sposób przemieszczać się do pracy. W tym roku planujemy dalszą ekspansję oraz rozwój usług, w tym nowe udogodnienia dla naszych partnerów i ich pracowników. Jeszcze przed startem sezonu rozmawiamy z kilkudziesięcioma firmami, którym gwarantujemy dostępność najwyższej jakości sprzętu od polskiego producenta rowerów KROSS – mówi Tomasz 

Kurzątkowski, prezes Kross Rental. Rok 2020 należał do rowerzystów. To właśnie rower stał się nie tylko jednym z najlepszych sposobów aktywności na świeżym powietrzu, ale również bezpiecznym środkiem na powrót pracowników do biur w czasie pandemii. W Kross Rental obserwowano bardzo duże zainteresowanie usługą wynajmu rowerów ze strony polskich firm. Najpopularniejsze okazały się miejskie rowery elektryczne oraz górskie elektryczne i tradycyjne. Firmy podpisują umowy na wynajem od kilkunastu do kilkudziesięciu rowerów dla swoich pracowników. Z usługi Kross Rental korzystają już firmy z branż: bankowej, IT, deweloperskiej, farmaceutycznej i gamingowej. Są to firmy z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Szczecina i Kijowa. Miesięczna rata kształtuje się na poziomie 200-400 zł/rower, w zależności od modelu i wybranych usług dodatkowych. Firmy, które teraz postanowią dołączyć do programu, będą miały zagwarantowane rowery dla pracowników jeszcze przed startem nowego sezonu 2021. 

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Wyślij mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

Rowerowo-miejskie wiadomości z kraju i ze świata prosto na twoją skrzynkę.